Załóż bloga Zaloguj sięPoród

Posted by zet on 25 Październik, 2008 10:25

Dzisiaj są pierwsze urodziny mojego synka. Max był długo wyczekiwanym dzieckiem, dlatego teraz wszyscy wariują na jego punkcie. Mam nadzieję, że nie będzie zbytnio rozpieszczonym maluchem. Kiedy postanowiłam zajść w ciążę okazało się, że mam problem i problemem może być poród. Lekarz stwierdził, że zbyt późno zdecydowałam się na pierwsze dziecko. Nie chodziło tu wcale o mój wiek, tylko o przebytą chorobę. Dostałam bardzo małe szanse na zajście w ciążę. Wiedziałam, że nie mogę się poddać. Podjęłam się kuracji, która miała się zakończyć zabiegiem in vitro. Pierwsze dwie próby nie powiodły się i kiedy zaczynałam tracić nadzieję, udało się! Byłam wniebowzięta. Czekał mnie poród. Mój mąż, jedni i drudzy dziadkowie również. Jednak, aby nie zapeszyć, nikt nie dokonywał żadnych zakupów aż do końca. Do szpitala poszłam z podręczną wyprawką. Poród odbył się bez komplikacji i kiedy po czterech dniach wróciłam do domu, zastałam wspaniale wyposażony pokój dziecięcy. Od tego momentu moje dziecko jest zasypywane licznymi prezentami od dziadków. A dzisiaj z okazji urodzin dziadkowie przeszli samych siebie.

Information and Links

Join the fray by commenting, tracking what others have to say, or linking to it from your blog.Dodaj komentarz
 authimage

Komentarze

reply this post

DoyleBelinda | 09/08/2010, 10:25

Set your life time more easy take the credit loans and everything you want.

Zakazane reklamy

Weel | 10/03/2011, 03:15

http://weel.pl

Reklamy

Bartek | 10/03/2011, 03:17

reply

mortgage loans | 01/02/2012, 07:27

It is understandable that money can make people autonomous. But what to do when somebody does not have money? The one way is to try to get the personal loans or just short term loan.

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.