Załóż bloga Zaloguj sięBundesliga

Posted by zet on 16 Czerwiec, 2007 08:42

Związek Piłki Nożnej w Niemczech planuje pozmieniać trochę numery na koszulkach piłkarzy. Władze Bundesliga poinformowały, że w następnym sezonie nie zobaczymy tak dużych numerów na koszulkach zawodników. Pierwszym krokiem władz piłka nożna w tym temacie było zakazanie młodemu nabytkowi Energie Cottbus, Efstathiosowi Aloneftisowi, założenie numeru 46. Według ligowych działaczy zespół, który ma np. 25 grających powinien nadawać numery koszulek od 1 do 25 i ani jedną cyfrę ponad to.
Manager Cottbus, Steffen Heidrich powiedział – W tym wypadku chodzi o zgodność i najlepiej byłoby, gdyby każda drużyna swoją kadrę zawodników przenumerowała.
DFB zapewnia jednak, że pozwoli na pewne odstępstwa m.in. brak numeru "12" w klubie Werderze, ponieważ taki numer przywłaszczyli sobie wierni kibice zespołu lub po prostu ktos przydzielił im taką liczbę.

Information and Links

Join the fray by commenting, tracking what others have to say, or linking to it from your blog.Dodaj komentarz
 authimage

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.