Załóż bloga Zaloguj sięOpisy na gg, fajne gadu gadu

Posted by zet on 13 Czerwiec, 2007 19:14

Coraz bardziej popularne stają się różne portale z fajnymi opisamy do komunikatorów internetowych. Znalazłem niedawno jedną ciekawie wyglądającą stronę oferującą świetne opisy na gg. Mogę ją naprawdę serdecznie polecić wszystkim tym, którzy nie wiedzą co fajnego wpisać w swoim komunikatorze. Ja osobiście używam stronki z ciekawymi tekstami i są tam naprawdę super opisy na gadu gadu i bardzo sobie chwalę. Na codzień słucham także gadu radio i jest tam świetna muzyka. Z opisów na gadu gadu korzystają zarówno małe dzieciaki jak i dorośli. Różne mniej lub bardziej ciekawe opisy ustawiają sobie początkujący internauci jak i doświadczeni informatycy. Znam nawet pewne modelki, które nie potrafią juz chyba żyć bez codziennej zmiany statusu na gadu-gadu.

Na takie strony można także wrzucać swoje propozycje opisów. Są tam też opisy w formie łańcuszków, odwrotne, pomieszane, z różną wielkością liter itp. 

Information and Links

Join the fray by commenting, tracking what others have to say, or linking to it from your blog.Dodaj komentarz
 authimage

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.